top of page

Justyna Bułdys

Ukończyłam studia magisterskie i doktoranckie z psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Posiadam certyfikaty w zakresie pracy coachingowej (Coaching Center, Strenghts Community) oraz trenerskiej. Jestem terapeutką par - Krakowska Fundacja Rozwoju Psychoterapii im. prof. Marii Orwid. Zgłębiam wiedzę z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, szczególnie interesuję się metodami II i III fali (terapia schematów, ACT) oraz psychoterapii systemowej.

Obecnie uczestniczę w 5-letnim kursie "Psychoterapia indywidualna i terapia rodzin ze szczególnym uwzględnieniem problematyki okresu adolescencji" organizowanym przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii im. prof. Marii Orwid.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na Oddziale psychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuję indywidualnie, grupowo oraz z parami. Posiadam 18 lat doświadczenia w prowadzeniu warsztatów oraz 10 lat doświadczenia w udzielaniu konsultacji psychologicznych, terapii psychologicznej i pracy coachingowej. Występuję na konferencjach naukowych i prowadzę warsztaty dla psychologów jako ekspertka w pracy wsparciowej i rozwojowej z osobami z grup mniejszościowych. Pasjami piszę o psychologii.

Moja praca opiera się na przekonaniu, że odpowiedzi na pytania o emocje, potrzeby, cele i pragnienia kryją się w każdym z nas, ale nie zawsze potrafimy do nich dotrzeć. Wierzę, że człowiek wie wszystko, co jest mu potrzebne, by być spełnionym i szczęśliwym. Pomagam odkryć tę wiedzę, zapraszam w podróż w głąb samego siebie, poszukuję błyszczących oczu, które mówią, że poszukiwania idą w dobrym kierunku. Doceniam kontinuum emocji, które są drogowskazem na ścieżce potrzeb. Swoje wewnętrzne dziecko rozpieszczam jazdą na rowerze i deskorolce, grą w piłkę nożną i zachwytem nad przyrodą. Potrzebę odkrywania zaspokajam czytając skandynawskie i niemieckie kryminały. Rozpieszczam kotkę. Wolność odnajduję w długich rozmowach i lotach wszelkiej maści statkami powietrznymi. Lubię cieszyć się życiem.

35077238_1717800415004916_29068232530686

 

Wykształcenie i wybrane szkolenia:

 

1997 - 2002  studia magisterskie z Psychologii

2003 - 2008  studia doktoranckie z Psychologii

2013 - 2015  CoachWise - Coaching Center

2014 - 2017  szkolenia i warsztaty z zakresu poradnictwa i psychoterapii osób LGBTQ+

2018             StrengthsFinder - kurs coachingu mocnych stron

2021             Terapia osób transpłciowych

2021- 2022   Terapia małżeństw i par - Krakowska Fundacja Rozwoju Psychoterapii im. prof. M.Orwid

2022             Terapia Schematów

2022             Terapia Akceptacji i Zaangażowania ACT

2022             Terapia Dialektyczno-Behawioralna - praca z Pacjentami z rozpoznaniem Borderline

2022             Psychoterapia Pacjentów z zaburzeniami regulacji emocjonalnej

2023             Współpraca psychologa i psychoterapeuty z psychiatrą w przypadku pacjenta z depresją

2023 - 2028  Psychoterapia indywidualna i terapia rodzin ze szczególnym uwzględnieniem okresu adolescencji (Krakowska        Fundacja Rozwoju Psychoterapii im. prof. Marii Orwid)

bottom of page